zaterdag 3 december 2022

Transferoverzicht Derde Divisie Zaterdag

Veel gelezen

ACV

Vertrekt:

Fred de Boer (trainer, vv Winsum)
Freddy Quispel (Staphorst)
Ben Wormmeester (stopt)
Robert Talens (nnb)

Toufik Faraouni (stopt)

Ezra Schrijver (stopt)

Koen Steg (VV Jubbega)


Bijgetekend:

Luka Prljić, Daan Smit, Gijs Jasper, Daniël Schans, Daan Scholtens, Steyn Strijker, Nande Wielink, Enver Spijodic, Daan Smit, Jaap van Dijken, Pascal Huser, Jim de Leeuw, Mark Jagt, Nick Westebring,

Komt:

Arnoud Bentum (Harkemase Boys)
Ruud Jalving (trainer, jeugdopleiding FC Emmen)
Ramon Nijland (HHC Hardenberg)

Aleksandar Janković (FC Jedinstvo)

Ajax

Vertrekt:

Michel van Aggele (nnb)


Bijgetekend:

Sander Middelbeek (trainer), Carlos Opoku, Serginho Sanches, Virgil Deen, Dico Koppers, Jip Bartels, Ruben Zandwijken, Glenn van Zoolingen, Tristan Buis, Xamm Flemming, Timo van Roemburg, Kai de jong

Komt:

Jordi bitter (GVVV)

Dennis Trefilov (De Meer)

Lesley de Sa (per direct)

Barendrecht

Vertrekt:

Kevin Cornet (Kozakken Boys)
Richard Elzinga (trainer, nnb)
Ugur Altintas (Kozakken Boys)
Jeroen van der Wal (nnb)
Amine Jeddaoui (nnb)

Bijgetekend:

Danny Monster, Joey Jongman, Tim Eekman, Niels Vorthoren, Max van Dijk, Stanley Husen, Romano van der Stoep, Anass Masrhalmi, Marouane Bakour, Wouter Rieken, Stef Swank, Kayo Renwarin,

Komt:

Gilmaro van der Werp (ASWH)
Bradly van der Meer (sc Feyenoord)
Jesper van den Bosch (ASWH)
Sam van de Kreeke (ASWH)
Leen van Steensel (trainer, Jodan Boys)
Bradley el Idrissi (Jodan Boys)

Michael Bekkers (Rijnsburgse Boys)

Robbert Olijfveld (Rijnsburgse Boys)

Boban Lazic (per direct)

DOVO

Vertrekt:

Sam Schoeman (VRC)
Lion Kalentjev (Achilles Veen)
Rodney Kemp (stopt)
Sabir Achefay (stopt, per direct)
Nick de Bondt (DHSC)

Tarik el Khoulati (nnb)

Bijgetekend:

Anil Mercan, Matthijs van Nispen (2024), Lars Rebergen, Timo Pluk, Oktay Öztürk, Guido van Dijk, Colin van Gelderen, Félino Helderton, Max den Boer, Daan Disveld, Jeroen Vrolijk, Nick Hak, Florian Wolf (trainer),

Komt:

Rodny Hofman (TEC, per direct)
Quincy Arends (Sportlust ’46, per direct)
Rachad Madi (RKVV Velsen, per direct)

Tom van der Neut (TEC)

Marlon Versteeg (De Treffers)

DVS ‘33

Vertrekt:

Lorenzo van Slimming (nnb)
Melvin van de Beeten (nnb)
Hayri Pinarci (Batavia ’90)
Frenkie Overmars (stopt, per direct)
Jeremy Jonker (nnb)
Quincy Veenhof (GVVV)
Coen Vloedgraven (Excelsior ’31)

Stef Nijland (nnb)

Nassim El Ablak (nnb)

Lars Dekker (nnb)

Bijgetekend:

Tim van de Berg, Finn Kluiver, Nicky van Hilten (2024), Daan Huiskamp, Peter Wesselink (trainer), Adriaan Kruisheer,

Komt:

Nassim El Ablak (zonder club, per direct)
Sem de Wit (Almere City)
Lars Huber (CSV Apeldoorn, 2024)

Omar El Ghazouani (USV Hercules)

Frank Olijve (Spakenburg, 2024)

Lars Miedema (SC Genemuiden,2024)

Excelsior ‘31

Vertrekt:

Mirko Zwiers (Staphorst)
Hielke Penterman (stopt)
Frank Gerritsen Mulkes (Hulzense boys)
Jasper Groothuis (nnb)
Pim ten Have (IJsselmeervogels)

Hakan Sandikci (nnb)

Bijgetekend:

Matthijs Seppenwoolde, Lars Nijeboer, Emilio Solino Overmars, Alister van Merlevoort, Anthony van Zaltbommel, Stijn Beverdam, Michel Gerritsen Mulkes, Niek Davina, Lucas van Beek, Vincent Schmidt, Niels Leemhuis, Derian Reinders, Desney Bruinink, Jasper Veltkamp, Emilio Solino Overmars, Hakim Ezafzafi, Givan Werkhoven, Sander Thomas,  

Komt:

Coen Vloedgraven (DVS’33)
Patrick Maneschijn (csv Apeldoorn)

Steff Kaptein (HHC Hardenberg)

GOES

Vertrekt:

Kevin Hollander (trainer, nnb)
Gianni Tiebosch (per direct, nnb)
Ruben Hollemans (Serooskerke)

Bijgetekend:

Hiep Nguyen (2024), Silvio Hage, Matthew Lentink, Renzo Roemeratoe,

Komt:

Dennis de Nooijer (trainer, Terneuzense Boys)
Steve Schalkwijk (Hoek)
Roycel James (Hoek)
Erwin Franse (Hoek)
Steven Smulder (Hoek)
Tim de Winter (Kloetinge)

Dion Aerssens (Oostkapelle/Domburg) 

Dany van Dijk (RCS Oost-Souburg)

Harkemase Boys

Vertrekt:

Henny Bouius (nnb)
Jan Piet Bosma (trainer, nnb)
Dennis van Duinen (Staphorst)

Kian Visser (Ijsselmeervogels)

Bijgetekend:

Erick Jansema, Jhurrey Margaritha, Mark Bruintjes, Max de Jong, Jelle de Graaf, Berwout Beimers, Gerald Postma, Mart Dijkstra, Joris Voest, Iloba Achuna, Mart Bloeming, Jarno Wiersma, Jari Slort,

Komt:

Thomas Prinsen (TEC, per direct)
Milan de Koe (vv Zuidhorn)
Joep van der Haar (vv Opende)
Gabriel Fernando (ONS Sneek)
Wim Bakering (trainer, SV Marum)

Hoek

Vertrekt:

Steve Schalkwijk (GOES)
Roycel James (GOES)
Erwin Franse (GOES)
Steven Smulder (GOES)

Bijgetekend:

Komt:

FC Lisse

Vertrekt:

Remi van Ekeris (FC Emmen)
Jochem Lensen (Alphense Boys)
Luca Tarani (nnb)
Bo de Bruijn (stopt)

Mo Adouch (nnb)

Joey Vink (nnb)

Bijgetekend:

Jeffrey Perez Stoof, Kevin van der Zwet, Jaap Zwetsloot, David Verweij, Bas Gozeling, Justin van der Putten, Mitchel Bormann, Enzo Stroo,  Jeffrey Klijbroek, Tom Noordhoff,  Erik Cummins, Raymond Bronkhorst(trainer),

Komt:

Romano de Jonge (Ajax, am)
Richard de Groot (Koninklijke HFC)
Maxim van der Meer (SDZ)
Bas Gozeling (Limestone Saints, VS, per direct)
Max Hudepohl (Rijnsburgse Boys)

Allon Koene (HBOK)

Wout Heemskerk (VVSB)

ODIN ‘59

Vertrekt:
Ahmed al Mahdi (nnb)
Luke Vahle (nnb)

Bijgetekend:

Alex Geernaert (trainer), Thom de Vries, Niels Jager, Sem van Amersfoort, Kick Groot, Dustin Mijnders, Mart Willemse, Joost Meendering, Romain de Jong, Tom de Groot, Mouad (Mo) Ben Chekh, Joey Kooge,  Sam Aarts, Lefteris Grammenidis,

Komt:

Daliel Afouzar ( AFC’34)

Mehmet Gencer (DEM)

Sparta Nijkerk

Vertrekt:

Gilbrano Plet (Rijnsburgse Boys)
Max Leeflang (nnb)
Jesse van Nieuwkerk (VVSB)
Donny van der Wal (Batavia ’90)
Manuel Hoogewoning (nnb)
Rick van den Brink (VVOG)
Maurice de Ruiter (Spakenburg)

Bijgetekend: Wouter Beukers, Mike Ahrens, Janic Makizodila, Bryan Burgerhout, Justin van Groen, Thomas van Dijk, Wesley de Laat, Thomas van ’t Land, Roy Bakkenes, Rob Diderik, Jesse Buitenhuis, Laurens de Korte, Sam Krant, , Ricardo Fransberg, Jerry Geurtsen,

Komt:

Pernelly Biya (VVOG)
Jake Wollgarten (VVOG)
Frank Heus (Eemdijk)
Tyrone Fonville (Hercules)
Thomas Reynaers (Noordwijk)
Johan Jansen (GVVV)
Christiaan van Hussen (Sportlust ‘46)

Mark van der Weijden (Sportlust ’46, 2025)

Sportlust ‘46

Vertrekt:

Quincy Arends (DOVO, per direct)
Daniel van Warven (VVOG)
Patrick Loenen (trainer, Spakenburg)
Rik Wils (Jodan Boys)
Nick Verhagen (Spakenburg)
Thomas Heideman (Spakenburg)
Christiaan van Hussen (Sparta Nijkerk)
Mike Verhagen (De Jodan Boys)

Mark van der Weijden (Sparta Nijkerk

Bas van Zoest (ESTO)

Bijgetekend:

Marley Berkvens, Floris Mulder, Aaron Sieders, Mitchell van der Veer, Martijn Jansen, Mo Bendadi, Remco de Weerd, Zakaria Issarti, Wessel Meiring, Jorn van Lunteren, Romero Antonioli, Roy Rondeltap, Ho Chun Ko,  

Komt:

Sabir El Ghanjaou (Mouloudia d’Oujda (Mar))
Jochem Twisker (trainer, Spakenburg)
Laurens van der Voort (SteDoCo)
Fouad Belarbi (zonder club, per direct)
Yuval Checkley (Alphense Boys)

Rafik El Hamdi (VVOG)

Joost Screever (Hoogeveen)

Joshua Patrick (GVVV)

Youri Duisterhof (ARC)

Sanny Monteiro (Spakenburg)

Staphorst

Vertrekt:

Mike Reuvers (HHC Hardenberg)
Danny Bos (stopt)
Paul Weerman (trainer, nnb)
Pascal Mulder (HHC Hardenberg)

Bijgetekend:

Matthijs Verheul, Daimen Schra, Stan Haanstra, Wouter van der Molen, Dirk Muis, Jorick Maats, Jurian van den Brink,

Komt:
Karlo Meppelink (trainer, VKW Westerbork)
Dennis van Duinen (Harkemase Boys)
Mirko Zwiers (Excelsior ’31)

SteDoCo

Vertrekt:

Laurens van der Voort (Sportlust ’46)
Oliver Pilon (Scherpenzeel)
Benjamin van Wanrooij (stopt)
Frans Adelaar (trainer, nnb)
Giovanni Hiwat (nnb)
Guytano dos Santos (nnb)
Jeroen Sterrenburg (nnb)
Bryan Jongeneel (nnb)

Bijgetekend:

Ingo van Weert, Etiën Mariana, Milad intezar, Mitchell de Zwart, Yannick Cortie,  Jesse Wielinga, Vincent Verheul, Simon van Zeelst, Ibi Touré en Joran Schröder,

Komt:

Everon Pisas (Unitas)
Jesse Wielinga (IJsselmeervogels, per direct)
Rick Adjei (trainer, zonder club)
Junior Ebobo (TEC)
Elvio van Overbeek (Kozakken boys)
Dylan de Braal (Ijsselmeervogels)
Jeffrey van Nuland (Kozakken boys)

Ter Leede

Vertrekt:

Steef Roodakkers (trainer, nnb)
Daan Walraven (Rijnsburgse Boys)
Feyo Glim (nnb)
Sami Mouchih (nnb)

Mike Bekooij (nnb)

Bijgetekend:

Mark de Vries, Tomas Arroyo, Tim Bloemendaal, Mike van den Steenhoven, Noah Marti, Melvin van Stijn, Steven Wajer,  Benjamin van Aken, Joël van der Graaf, 

Komt:

Niek Oosterlee (trainer, zonder club)

Marc de Kruijs (Noordwijk)

VVOG

Vertrekt:

Zakaria Fadili (nnb)
Pernelly Biya (Sparta Nijkerk)
Wouter Polhoud (nnb)
Rafik el Hamdi (stopt, per direct)
Max Jansen (nnb)
Raymond Schuurman (trainer, nnb)
Melvin Betzold (stopt)

Bijgetekend:

Dailey Groenewegen, Dean van Ooijen, Jeffrey Snijders,  Paul Eppink, Donovan Bock, Mark Bottenheft, Job Hoogedoorn, Yasin Kurt, Mitchel Dijkhof, Milan Holstege,    

Komt:

Daniel van Warven (Sportlust ’46)
Brian van Hooff (Hoogland)
Rick van den Brink (Sparta Nijkerk)
Dwight Lodeweges (trainer, zonder club)
Younes el Ghamarti (Flevo Boys)

Milan Brüggemann (DVS 33)

VVSB

Vertrekt:

Wout Heemskerk (FC Lisse)


Bijgetekend:

Jelmer Vijlbrief, Raygivano Dompig, Matthieu van den Assem, Richelo Fecunda, Nicky Eekhout, Tijs Knapp,

Komt:

Jesse van Nieuwkerk (Sparta Nijkerk)
Youssef Blel (Olympia Haarlem, per direct)
Tim de Rijk (Voorschoten ’97)
Winston Luijs (Alphense Boys)

- Advertentie -spot_img
- Advertentie -
Laatste nieuws

OVERZICHT DERDE DIVISIE ZATERDAG | ACV neemt koppositie over van GVVV

De Derde Divisie Zaterdag heeft een nieuwe lijstaanvoerder. ACV nam tijdens de zeventiende speelronde de koppositie over van GVVV,...
- Advertentie -
- Advertentie -spot_img

Gerelateerde artikelen

- Advertentie - spot_img