donderdag 19 mei 2022

Transferoverzicht Tweede Divisie

Veel gelezen

AFC

Vertrekt:

Ulrich Landvreugd (nnb)

Bijgetekend:

Komt:

Benno Nihom (trainer, AFC zaterdag)


ASWH

Vertrekt:

Rogier Veenstra (trainer, Excelsior)
Yarick Dorst (SC Feyenoord)
Max Stofkooper (Portugaal)
Levi Bouwense (Katwijk)
Luuk Admiraal (Excelsior, per direct)
Clarence Bijl (SC Feyenoord)
Henrico Drost (VV Jubbega, per direct)
Bryan Janssen (Kozakken Boys)
Jesper van den Bosch (Barendrecht)
Gilmaro van de Werp (Barendrecht)
Sam van de Kreeke (Barendrecht)
Joost van Eck (Smitshoek)
Fabian Korporaal (Kozakken Boys)

Bijgetekend:

Lester Pires

Jay Brand

Stefan Kok

Komt:

Sjoerd van der Waal (trainer, was assistent)
Jorginho Soares (zonder club, per direct)
Sven van der Net (Sliedrecht)
Justin Beemsterboer (Sliedrecht)
Najim Haidary (FC Den Bosch, per direct)
Skender Loshi (San Gwamm (Mal), per direct)
Simon Loshi (Resovia Rzeszow (Pol), per direct)

Excelsior Maassluis

Vertrekt:

Vincent van den Berg (stopt)
Daan Blij (TEC, per direct)
Jamie den Hartog (Westlandia, per direct)

Bijgetekend:

Calvin Tureaij (2024), Kaylan Muis, Darwin Heuvelman, Dave van Delft, Nino van den Beemt (2024), Gabri Urbanus (2024), Dogan Corneille (trainer), Redouan Omar Ouali, Bram Wennekers, Giovanni Da Fonseca, Omar El Baad,

Komt:

Pieter Langedijk (ijsselmeervogels)(2024), Redouan El Hankouri(excelsior, per direct)

GVVV

Vertrekt:

Jordi Bitter (nnb)
Melvin van de Haar (De Merino’s, per direct)
Johan Jansen (Sparta Nijkerk)
Jonathan Richard (per direct, nnb)
Joshua Patrick (nnb)

Dion van Toorn (nnb)

Kai Huisman (nnb)

Bijgetekend:

Mats Grotenbreg, Maikel Epskamp, Justin Spies (2024), Mart de Jong, Joeri Potjes, Jan van Willige (2024), Taoufik Adnane, Steven Theunissen, Gerry Vink (trainer), Byron Burgering, Tom Oostinjen, Danny de Leeuw,

Komt:

Fabio Hendriksen (zonder club, per direct)
Byron Burgering (zonder club, per direct)
Adham El Idrissi (zonder club, per direct)
Quincy Veenhof (DVS ’33)

HHC Hardenberg

Vertrekt:

Bert van Hunestein (trainer, nnb)
Jari Oosterwijk (stopt, per direct)
Ramon Nijland (ACV)

Rick Hemmink (nnb)

Steff kaptein (nnb)

Joel Beukhof (nnb)

Bijgetekend:

Matthijs Hardijk, Nick Borgman (2024), Thomas Reinders (2024), Serge Fatima (2024), Ashwin Manuhutu, Gersom Klok, Rutger Etten,

Komt:

Pascal Diender (trainer, was assistent)
Pascal Mulder (Staphorst)
Mike Reuvers (Staphorst)


IJsselmeervogels

Vertrekt:

Eef van Riel (nnb)
Ilias Boudouni (nnb)
Danny van den Meiracker (nnb)
Jesse Wielinga (SteDoCo, per direct)
Pieter Langedijk (excelsior maassluis)
Jeffrey Buitenhuis (stopt)
Stef Brummel (Scherpenzeel, per direct)
Marciano van Leijenhorst (nnb)
Willem Bout (Eemdijk)
Darren Rosheuvel (nnb)

Justin Ruizendaal (Eemdijk)

Rydell Poepon (nnb)

Yassine Tekfaoui (nnb)

Dylan de Braal (Stedeco)

Bijgetekend:

Steven Sánchez Angulo, Christos Ibrahim, Miguel Ramdas, Julian Prinsen, Mitch Willems, Daniël van Son, Stan Beune, Mike van de Laar, Khalid Tadmine

Komt:

Jordy Ruizendaal (NEC)
Wessel Boer (Koninklijke HFC)
Jerrel Hak (Unitas, per direct)
Bradley Martis (NK Celje (Slo), per direct)
Maarten List (Fortuna Wormerveer)
Pim ten Have (Excelsior ’31)

Kian Visser (Harkemase Boys)

Marouane Afaker (Sparta Rotterdam)

Katwijk

Vertrekt:

Marciano Mengerink (TEC)
Raoul Esseboom (stopt)
Mitchell Schet (stopt, per direct)
Dario van Breukelen (nnb)

Andre Krul (nnb)

Bijgetekend:

Robbert Susan, Paul Kok, Quintón Christina, Mukhtar Suleiman, Timon Fikkert, Anthony Correia (trainer), Tim Freriks (2024), Killian van Mil (2024), Lars Weistra (2024), Rick van der Meer (2024) verdediger Joey Ravensbergen (2024), Oege Sietse van Lingen, Finn Janmaat (2024)

Komt:

Levi Bouwense (ASWH)
Hugo Botermans (Excelsior, per direct)

Koninklijke HFC

Vertrekt:

Vincent Volkert (Spakenburg)
Wessel Boer (IJsselmeervogels)
Richard de Groot (FC Lisse)


Bijgetekend:

Koen Tros, Jim Hulleman, Sietze Brandsma

Komt:


Kozakken Boys

Vertrekt:

Ricardo Kieboom (stopt, per direct)
Yordi Teijsse (nnb, per direct)
Mark Veenhoven (Spakenburg)
Norichio Nieveld (nnb)
Jeffrey van Nuland (SteDoCo)
Rochdi Achenteh (nnb)
Leandro Resida (nnb)
Elvio van Overbeek (nnb)
Luca den Heijer (nnb)
Rick Adjei (trainer, per direct)

Leon Bot (stopt)

Elvio van Overbeek (stedeco)


Bijgetekend:

Gino Creutzberg, Tarik Fagrach, Lars Hutten, Sven van Ingen, Frenk Keukens, Johnny Lommers, Nizar Mekkaoui, Yasin Ouja, Kaj Ramsteijn,  Gwaeron Stout (2024), Stephen Warmolts, Daniel da Silva Mendes, Angelo Mathilda, Mike van de Meulenhof (2024),

Komt:

Elvio van Overbeek (geen club, per direct)
Mike van de Meulenhof (geen club, per direct)
Niek Hoogveld (USV Hercules, 2024)
Bryan Janssen (ASWH, 2024)
Ravelino Junte (Spakenburg)
Ugur Altintas (Barendrecht)
Lowie van Zundert (Spakenburg, 2024)
Kevin Cornet (Barendrecht, 2024)
Michel Langerak (trainer, geen club, per direct)
Fabian Korporaal (ASWH)

Rick mulder (Esperanza Pelt, 2024)

Scott Calderwood (trainer, Tec)

Noordwijk

Vertrekt:
Rob Overvliet (Rijnsburgse Boys)
Thomas Reynaers (Sparta Nijkerk)
Mike van Vliet (ARC)
Stef van der Zalm (SJC)

Joost van den Boogaard (nnb)

Marc de Kruijs (Ter Leede)

Bijgetekend:

Emiel Wendt (2024), Dylan Rietveld (2024), Nick van Staveren (2024), Sem van Oosten (2024), Toer Bouwman, Lars Jansen, Kees Zethof (trainer), Raïes Roshanali, Teun Zethof, Marcel Akerboom, Sander Bosma, Hidde van den Ende, Lucas Coopmans,

Komt:

Mike Vreekamp (TEC)
Jesper de Vré (Quick Boys)

Quick Boys

Vertrekt:

Niall Raben (Cosmos Koblenz (Dui), per direct)
Jesper de Vré (Noordwijk)
Pim van der Plas (Rijnvogels)

Sylvano Comvalius (stopt, per direct)

Bijgetekend:

Nigel Ogidi Nwankwo, Ricardo Kuijvenhoven, Chima Bosman (2024), Jeffrey Ket (2024), Borg Knijnenburg (2025),

Komt:

Youssef El Kachati (Westerlo (Bel), per direct)

Tyrone Owusu (scheveningen)

Rijnsburgse Boys

Vertrekt:

Robbert Olijfveld (Barendrecht)
Sanny Monteiro (Spakenburg, per direct)
Bart Duiker (nnb)
Jesper Slootweg (Valken ’68)
Max Hudepohl (FC Lisse)
Masies Artien (Spakenburg)
Alessandro Kwant (Voorschoten ’97)
Daily Loos (nnb)
Ian van Otterlo (VVSB)

Michael Bekkers (Barendrecht)

Bijgetekend:

Jeffrey Jongeneelen, Bram Ros (2024), Jeroen Spruijt (2024), Bram de Bruin (2024), Dennis van der Plas, Henk Wisman (trainer), Dani van der Moot (2024), Roderick Gielisse, Bert Koomen, Rob Zandbergen, Furghill Zeldenrust, Stijn Driebergen, Wesley Zonneveld (2024), Marc Magan, Delano Asante,

Komt:

Gilbrano Plet (Sparta Nijkerk)
Rob Overvliet (Noordwijk)
Daan Walraven (Ter Leede)

Guus Zuidema (sv hoofddorp)

Jordy Hilterman (Koninklijke HFC)

Scheveningen

Vertrekt:

Bjorn Benard (nnb)

Tyrone Owusu (Quickboys)

Rowdy van der Putten (nnb)

Bijgetekend:

John Blok (trainer)

Komt:

Kenny Lipman (LYRA)

Dario van Breukelen (Katwijk)

Jordi Geijsen (Fc Dordrecht)

Spakenburg

Vertrekt:

Ravelino Junte (Kozakken Boys)
Frank Schilder (nnb)
Lowie van Zundert (Kozakken Boys)
Roy Terschegget (De Merino’s)
Chris de Graaf (trainer, nnb)
Jochem Twisker (trainer, Sportlust ’46)
Leon ter Wielen (WHC Wezep)
Jasper Beekhuis (Eemdijk)

Roy tol (nnb)

Frank Olijve (DVS33 Ermelo)

Jauke Beekhuis (Eemdijk)

Joel Amakodo (nnb)

Yannick Zeeman (TEC)

Bijgetekend:

Hero van Lopik, Menno Heus, Koos Werkman, Tim Brinkman, Youri Koelewijn, Wimilio Vink, Floris van der Linden, Robin Eindhoven, Nico Kroonenberg, Boy van de Beek,

Komt:

Mark Veenhoven (Kozakken Boys)
Masies Artien (Rijnsburgse Boys)
Maurice de Ruiter (Sparta Nijkerk)
Vincent Volkert (Kon. HFC)
Thomas Heideman (Sportlust ‘46)
Nick Verhagen (Sportlust ‘46)
Patrick Loenen (trainer, Sportlust ’46)
Sanny Monteiro (Rijnsburgse Boys, per direct)

Dion Vlak (Fc Volendam)

Luuk Brand (Ado den Haag, per direct)

TEC

Vertrekt:

Rick Mulder (KFC Esperanza (Bel), per direct)
Kees Heemskerk (stopt, per direct)
Max Boonstoppel (DOVO)
Junior Ebobo (SteDoCo)

Bijgetekend:

Basil Camara, Rodney Klooster

Komt:

Marciano Mengerink (Katwijk)
Abdelmajid Bouali (zonder club, per direct)
Daan Blij (Excelsior Maassluis, per direct)
Vinnie Vermeer (zonder club, per direct)
Scott Calderwood (trainer)
Mohammed el Makrini (zonder club, per direct)
Piotr Gorczyca (zonder club, per direct)
Jason Wall (zonder club, per direct)
Nino van Walbeek (FC Eindhoven, per direct)
Yael Eisden (ASWH, per direct)

Yannick Zeeman (Spakenburg)

De Treffers

Vertrekt:

Jermo Wilsterman (nnb)

Pim Balkestein (nnb)

Bram Zwanen (Gemert)

Bijgetekend:

Bryan Campman, Robin Janssen, Niels Kornelis, Tjeu Langeveld (2024), Daan van Hees, Bryan Sirvania, Gino van den Berg, Jordy Thomassen, Ricardo Ippel (2024), Francois Gesthuizen (trainer), Coen Maertzdorf, Teije ten Den, Gavin Vlijter,

Komt:

Willem den Dekker (Gemert)

- Advertentie -spot_img
- Advertentie -
Laatste nieuws

Rechtsback van Koninklijke HFC kiest voor FC Volendam

De Koninklijke HFC moet aan het einde van het lopende seizoen afscheid nemen van Deron Payne. De rechtsback tekende...
- Advertentie -
- Advertentie -spot_img

Gerelateerde artikelen

- Advertentie - spot_img