dinsdag 16 augustus 2022

VOORBEREIDING | Oefenprogramma Tweede en Derde Divisie

Veel gelezen

De zomerstop is al voorbij, voordat die goed en wel was begonnen. Op 25 juni sloten GVVV en Kozakken Boys seizoen 2021-2022 af, vijf dagen later trapte FC Lisse alweer af of voor seizoen 2022-2023. Hieronder vind je een overzicht van het oefenprogramma van de clubs uit de Tweede en Derde Divisie. Deze is nog niet compleet! Daarom een vraag aan de clubs die nog niet in het overzicht staan om hun oefenprogramma naar ons te sturen via ons contactformulier.

Donderdag 30 juni

19.30 FC Lisse – Regioteam Zuid Holland

Zaterdag 2 juli

14.30 Rijnvogels – Scheveningen 1-0
14.30 UDI ’19 – Willem II 1-3

18.30 Dronrijp – Harkemase Boys 1-9

Dinsdag 5 juli

20.00 Telstar – FC Lisse

Woensdag 6 juli

19.30 Katwijk – PEC Zwolle

Zaterdag 9 juli

14.00 Regioteam Kootstertille – Harkemase Boys

14.30 Katwijk – AZ
14.30 Genemuiden – HHC Hardenberg
14.30 Zwaluwen – Rijnvogels

16.00 Nivo Sparta – Blauw Geel ’38

Maandag 11 juli

19.30 Koninklijke HFC – Jong Ajax

Dinsdag 12 juli

20.00 Excelsior Maassluis – Telstar

Vrijdag 15 juli

18.30 HHC Hardenberg – Jong FC Twente (in Delden)

19.30 Blauw Geel ’38 – Lion Football Academy

Zaterdag 16 juli

12.00 UNA – TEC

14.30 Rijnsburgse Boys – FC Rijnvogels
14.30 Koninklijke HFC – Jong AZ
14.30 Nivo Sparta – SteDoCo
14.30 UVS – Ter Leede

15.00 Spakenburg – Jong Willem II

Dinsdag 19 juli

Tijd nnb De Treffers – NEC

20.00 Spakenburg – Telstar
20.00 Kozakken Boys – Blauw Geel ‘38
20.00 FC Den Bosch – UNA

Zaterdag 23 juli

Tijd nnb De Treffers – OSS ‘20

14.00 Unitas – Excelsior Maassluis

14.30 HHC Hardenberg – Spakenburg
14.30 Capelle – Noordwijk
14.30 DVS ’33 – Koninklijke HFC
14.30 UNA – SteDoCo
14.30 Ter Leede – DEM
14.30 DOVO – Urk
14.30 Groene Ster – GVVV

15.00 Rijnsburgse Boys – Jong Volendam

16.00 rksv Nuenen – Gemert

17.00 Meersen – Blauw Geel ‘38

Maandag 25 juli

20.00 Sparta Nijkerk – Hoogland

Dinsdag 26 juli

Tijd nnb DVS ’33 – De Treffers

19.30 Gemert – Middlesbrough U18

20.00 Ter Leede – Rijnsburgse Boys

Vrijdag 29 juli

20.00 Spakenburg – Sparta Nijkerk (Harry Hamstra Cup)

Zaterdag 30 juli

Tijd nnb De Treffers – TOP Oss

13.00 Visserijtoernooi Telstar (BUKO Stadion). Deelnemende clubs: Telstar, Katwijk, Koninklijke HFC
13.00 Katwijk – Koninklijke HFC
14.45 Koninklijke HFC – Telstar
16.45 Telstar – Katwijk

13.00 DVS ’33 – DOVO (Bij IJsselmeervogels, Harry Hamstra Cup)

14.00 Harkemase Boys – Buitenpost
14.00 OSS ’20 – TEC

14.30 Staphorst – HHC Hardenberg
14.30 Noordwijk – Odin ‘59
14.30 OFC – De Zouaven
14.30 AFC – SteDoCo
14.30 Westlandia – Quick Boys
14.30 Scheveningen – TAC ’90
14.30 Excelsior Maassluis – ADO Den Haag O21

15.00 Rijnsburgse Boys – Hercules
15.00 Urk – ACV

15.30 IJsselmeervogels – Kozakken Boys (Harry Hamstra Cup)
15.30 GVVV – Gemert

Dinsdag 2 augustus

Tijd nnb Capelle – SteDoCo

19.30 Odin ’59 – Katwijk
19.30 HHC Hardenberg – Jong Heerenveen
19.30 OJC Rosmalen – OSS ‘20

20.00 Spakenburg – DOVO (Harry Hamstra Cup)
20.00 Kozakken Boys – Sparta Nijkerk (Harry Hamstra Cup)
20.00 Koninklijke HFC – Ter Leede
20.00 Odin ’59 – OFC
20.00 Gemert – De Treffers
20.00 GVVV – Sportlust ’46
20.00 Scheveningen – Westlandia
20.00 Excelsior Maassluis – Barendrecht

Woensdag 3 augustus

20.00 FC Lisse – Koninklijke HFC

Zaterdag 6 augustus

Tijd nnb Toernooi OJC Rosmalen (Met OJC Rosmalen, UNA)

12.00 Katwijk – Urk

12.30 DOVO – Kozakken Boys (bij Sparta Nijkerk, Harry Hamstra Cup)

13.00 VVOG – HHC Hardenberg

14.00 Vitesse O21 – OFC
14.00 Harkemase Boys – HZVV
14.00 OSS ’20 – DUNO Doorwerth
14.00 SJC – Scheveningen

14.30 Katwijk – Jong Feyenoord
14.30 Odin ’59 – Rijnsburgse Boys
14.30 Noordwijk – Rijnvogels
14.30 SteDoCo – Jong Volendam
14.30 GVVV – De Treffers
14.30 Westlandia – Excelsior Maassluis
14.30 ARC – Koninklijke HFC

15.00 Sparta Nijkerk – IJsselmeervogels (Harry Hamstra Cup)
15.00 Quick Boys – Eemdijk

17.00 UDI ’19 – Gemert (in Odiliapeel, Braks Groep Trofee)

17.30 Spakenburg – DVS ’33 (bij Sparta Nijkerk, Harry Hamstra Cup)

Zondag 7 augustus

12.00 Blauw Geel ’38 – rksv Nuenen

14.00 ADO ’20 – De Zouaven (G. van Hooft Toernooi)
14.00 Hercules – Koninklijke HFC

Dinsdag 9 augustus

Tijd nnb De Treffers – Hercules

19.30 Katwijk – FC Lisse
19.30 Jong PEC Zwolle – HHC Hardenberg

20.00 VVSB – Rijnsburgse Boys
20.00 Spakenburg – GVVV
20.00 Kozakken Boys – Dongen
20.00 Ajax (ama) – OFC
20.00 Rijnvogels – TOGB
20.00 Harkemase Boys – Flevo Boys
20.00 DOVO – Jong NEC
20.00 Urk – Buitenpost
20.00 UDI ’19 – Blauw Geel ’38 (Rabobank Cup)
20.00 Gemert – Achilles Veen
20.00 DHC – Scheveningen
20.00 Excelsior Maassluis – Jong Sparta

Woensdag 10 augustus

20.00 ADO ’20 – AFC ’34 (G. van Hooft Toernooi)

Zaterdag 13 augustus

Tijd nnb HHC Hardenberg – Jong FC Emmen

12.00 Katwijk – Voorschoten ‘97

14.30 Katwijk – Jong Willem II
14.30 Horesca Horecavo Toernooi (Bij Noordwijk)
14.30 Telstar – OFC
14.30 SJC – Quick Boys
14.30 GVVV – Hercules
14.30 Scheveningen – Quick

15.00 Urk – Rijnsburgse Boys
15.00 Spakenburg – Eemdijk
15.00 Kozakken Boys – Achilles Veen

18.00 Gemert – Blauw Geel ‘38

Zondag 14 augustus

12.00 OSS ’20 – rksv Nuenen

14.00 ADO ’20 – Koninklijke HFC

Dinsdag 16 augustus

19.00 Koninklijke HFC – Jong NEC

20.00 Blauw Geel ’38 – OJC Rosmalen

Woensdag 17 augustus 20.00 ADO ’20 – Purmersteijn (G. van Hooft Toernooi)

- Advertentie -spot_img
- Advertentie -
Laatste nieuws

TEC verliest topscorer Gino Bosz vlak voor competitiestart

Één week voor de competitiestart heeft TEC een tegenvaller te verwerken gekregen. De Tweede divisionist uit Tiel ziet verdediger,...
- Advertentie -
- Advertentie -spot_img

Gerelateerde artikelen

- Advertentie - spot_img