Ga naar de inhoud Ga naar de voettekst

transferoverzicht 3e divisie b

Net als andere jaren gaan wij ook voor onze bezoekers/volgers het transferoverzicht bijhouden van alle clubs in de diverse divisies. Onderstaand vinden jullie een overzicht van de mutaties voor het seizoen 2024-2025 in de Derde Divisie B. Mochten wij dingen gemist hebben dan kunnen jullie ons deze melden via info@topamateurvoetbal.com

ClubNieuwVertrokken
AWC WijchenSafa Kizir (v.v. Gemert)
Jeroen van Schoonhoven (v.v. UNA)
v.v. BaronieLars de Roos (KFC Zwarte Leeuw)
Yassine Meyers (was gestopt)
Glenn Kools (Achilles Veen)
Ocean Polonius (FC Dordrecht)
Blauw Geel’38/JUMBOMitchel van Rosmalen (FC Eindhoven)Halil Murt (AWC Wijchen)
BVV BarendrechtNino Urban (v.v. Smitshoek)
Lorenzo Braaf (v.v. Smitshoek)
Ricky van Mierlo (HV&CV Quick)
Joshua Kassels (v.v. Capelle)
Kevin Rook (FC Dordrecht)
Constantijn Schop (Jong Sparta Rotterdam)
Wouter Vermeer (TOGB)
Bram de Bruin (Rijnsburgse Boys)
Tren Drexhage (ARC Alphen)
Timo de Graaf (ARC Alphen)
Tim Eekman (v.v. Smitshoek)
Gilmaro van de Werp (onbekend)
Niels Vorthoren (stopt)
Robbert Olijfveld (Sportlust’46)
v.v. GemertLex van Dijk (OJC Rosmalen)
Ed Craenen (RKSV Nuenen)
Luuk Veeneman (s.v. Deurne)
Safa Kizir (AWC Wijchen)
Kees Brugmans (stopt)
Bram Jacobs (stopt)
Hazem Ben Rouba (onbekend)
Jorn Michels (onbekend)
RKSV Groene SterHenry Odutayo (KVK Wellen)
Claudio Kiala (Eendracht Mechelen)
Sean Aerts (KFC Diest)
Brett Pauly (KAC Betekom – BE)
Martijn van der Ven (Schinveld)
Top Bleijlevens (Mars Hill University)
Stijn Keulen (Sportclub’25)
Kevin Werker (Germania Teveren)
Dylan Goulding (KFC Helson Helchteren)
Imad Haddadi (Sportclub’25)
Liam Houkes (KFC Diest)
Dylan Zwartjes (v.v. UNA)
HSV HoekWout den Engelsman (VV GOES)
Miroslav Peric (Terneuzense Boys)
Michiel De Looze (Rupel Boom – BE)
Mathieu De Smet (Koninklijke Olsa Brakel)
Roycel James (VV GOES)
Rik Impens (FC Lebbeke – BE)
Artuur Zutterman (s.v. Huizen)
Glenn Diedhiou (FC Lebbeke – BE)
v.v. KloetingeWout Beelen (ASWH)
Gianni Tiebosch (SC Kruisland)
Dyllandro Panka (FC Lisse)
Aidan Milot (s.v. Walcheren)
s.v. MeerssenMike Bastiaan (OWIOS)
OJC RosmalenMilan Raijmaekers (HVCH)
Nordin Errouk (OJC Rosmalen)
Sven Roos (HVCH)
Tristan Matuba (Montrouge FC)
Omar Boulamhayan (OJC Rosmalen)
Mouad Hassan (v.v. UNA)
Lex van Dijk (v.v. Gemert)
Shaquille Simmons (v.v. UNA)
Jeroen Keeris (RKSV Nuenen)
O.S.S.’20Jarno Abbel (GVV Unitas)
Ifra Sow (v.v. DOVO)
Arthur Gatsjatrian (DTS Ede)
HV & CV QuickSem Nijbacker (Aalborg)
Dennis van Noort (v.v. Katwijk O23)
Mitchell Abdoel (v.v. Nootdorp)
Ricky van Mierlo (BVV Barendrecht)
Sportlust’46Max Fichtinger (usv Hercules)
Frank van Den Bosch (s.v. Huizen)
Christiaan van Hussen (usv Hercules)
Noel Hendriks (Kozakken Boys)
Dave van Delft (Excelsior Maassluis)
Oussama Lahri (usv Hercules)
Robbert Olijfveld (BVV Barendrecht)
Stilanos Damkalis (usv Hercules)
Juran Doezeman (s.v. Argon)
Tom Menting (v.v. Eemdijk)
Sem van Steenis (Sparta Nijkerk)
Gautam Kalpoe (svv Scheveningen)
Aimane Lemrini (usv Elinkwijk)
Laurens van der Voort (HSV Zuidvogels)
Terence Groothusen (onbekend)
Ahmed al Mahdi (onbekend)
Soufiane Laghmouchi (onbekend)
Joost Screever (v.v. DOVO)
Marley Berkvens (De Jodan Boys)
Redouan Hazzat (s.v. TEC)
Mohammed Bendadi (v.v. DOVO)
Dico Koppers (stopt)
Romeo Antonioli (v.v. Noordwijk)
SteDoCoDilivio Hoffman (Kozakken Boys)
Rick Stuy van den Herik (zonder club)
Jayson Halman (FC Botosani)
Diego Biseswar (zonder club)
Nizar Mekkaoui (onbekend)
Etien Mariana (onbekend)
Fouad Belarbi (v.v. Eemdijk)
Rick Mulder (v.v. Dongen)
Omar Boulamhayan (OJC Rosmalen)
s.v. TECMarciano van Leijenhorst (DVS’33 Ermelo)
Redouan Hazzat (Sportlust’46)
Raïes Roshanali (Kozakken Boys)
Abdel El Bachir (DVS’33 Ermelo)
Bram Kaarsgaren (IJsselmeervogels)
TOGBElmer Jefta de Vries (GVV Unitas)
Mohammed El Yacoubi (RVVH Ridderkerk)
Daley Uythof (Wippolder)
Jean Fritz Boom (Westlandia)
Joep Roovers (DSO Zoetermeer)
Anthony Slierendrecht (Rijnsburgse Boys)
Guus Steerneman (onbekend)
Sebas Haarlemmer (onbekend)
Brandon Sousa (onbekend)
Max de Winkel (Xerxes DZB)
Wouter Vermeer (BVV Barendrecht)
v.v. UNADylan Zwartjes (RKSV Groene Ster)
Mouad Hassan (OJC Rosmalen)
Shaquille Simmons (OJC Rosmalen)
Jimmy Vijgen (Sporting Hasselt – BE)
Jelle van Kruijssen (Wezel Sport-BE)
Joey van Casand (Kattenbos Sport)
Nick Tielemans (v.v. Brabantia)
Sten Stenders (KFC Witgoor – BE)
Max van den Akker (KFC Witgoor – BE)
Noah Nguyễn (KFC Witgoor BE)
Thomas Horsten (GVV Unitas)
Jeroen van Schoonhoven (AWC Wijchen)
Teun Willems (Knegselse Boys)
GVV UnitasJeroen Sterrenburg (Achilles Veen)
Jarno Abel (O.S.S.’20)
Thomas Horsten (v.v. UNA)
Giovanni Bombarda (v.v. Dongen)
Adam Sesay (v.v. Dongen)
Sam van de Water (LRC Leerdam)
Ard Nagtegaal (TSC Oosterhout)
Jordi de Groot (v.v. Schelluinen)
Ray Versluis (Achilles Veen)
Joey Lokasi (Achilles Veen)
Felino Helderton (LRC Leerdam)
Esey Kiflom (SVW Gorinchem)
Ghilles Sedik (SVW Gorinchem)
Elmer Jefta de Vries (TOGB)
Jip Kegge (onbekend)
Raphaël Nartey (onbekend)
Cursief gedrukte namen zijn gedurende het seizoen 2023-2024 getransfereerd of gestopt