Ga naar de inhoud Ga naar de voettekst

transferoverzicht 3e divisie A

Net als andere jaren gaan wij ook voor onze bezoekers/volgers het transferoverzicht bijhouden van alle clubs in de diverse divisies. Onderstaand vinden jullie een overzicht van de mutaties voor het seizoen 2024-2025 in de Derde Divisie A. Mochten wij dingen gemist hebben dan kunnen jullie ons deze melden via info@topamateurvoetbal.com

ClubNieuwVertrokken
RKVV DEMSofyan Garrouj (Zeeburgia)
Dennis Flecken (RKVV Velsen)
Joel Donald (HBOK)
Swen Verswijveren (FC Lisse)
Julen Calle Solbes (ODIN’59)
DOVOJoost Screever (Sportlust’46)
Jorrit Fiegen (v.v. Hoogland)
Lars Huber (DVS’33 Ermelo)
Jens van Doorn (DHSC)
Sil Buikema (SDV Barneveld)
Lars Vermeulen (usv Hercules)
Ifro Sow (O.S.S.’20)
Mo Bendadi (Sportlust’46)
Sven Bekking (Vitesse Delft)
Vito Wormgoor (SC Cambuur)
Anil Mercan (WNC Waardenburg)
Chisom Leonard Johnson (onbekend)
Chris Verheul (onbekend)
Mano Bakkenes (v.v. Scherpenzeel)
Lars Molenaar (v.v. Scherpenzeel)
Lilinho Martins (onbekend)
Noah Staal (VRC Veenendaal)
Mohamed El Kharbachi (v.v. Noordwijk)
DVS’33 ErmeloAbdel El Bachir (s.v. TEC)
Youness Mokhtar (zonder club)
Tim van de Berg (Excelsior’31)
Yannick Bouw (v.v. Eemdijk)
Stijn Schipper (v.v. Scherpenzeel)
Largo Karrenbelt (WSV Apeldoorn)
Jorran van Santen (zonder club)
Torino Hunte (De Treffers)
Mike Ahrends (Sparta Nijkerk)
Oussama Siali (AFC Amsterdam)
Basil Camara (IJsselmeervogels)
Jan van Willige (GVVV)
Lars van Wetering (v.v. Hierden)
Gaston Salasiwa (onbekend)
Jarno Westerman (onbekend)
Adriaan Kruisheer (AVV Swift Amsterdam)
Tarik Evre (onbekend)
Dean Bredewolt (onbekend)
Marciano van Leijenhorst (s.v. TEC)
Sam Crowther (v.v. Staphorst)
Joran Bakker (SDV Barneveld)
Hillal Ben Moussa (onbekend)
Eren Turan Yavuz (onbekend)
Stan Beune (onbekend)
Lars Huber (v.v. DOVO)
Joël van Blerk (VVOG Harderwijk)
Stijn Schipper (v.v. Scherpenzeel)
v.v. EemdijkFouad Belarbi (SteDoCo)
Nico Kroonenberg (s.v. Spakenburg)
Givon Derby (s.v. TEC)
Yannick Bouw (v.v. Eemdijk)
Thomas Koelewijn (Veensche Boys)
Tom Menting (Sportlust’46)
SC GenemuidenJannick de Lange (DESZ)Sijmon Eenkhoorn (stopt)
Rick Doorn (stopt)
Robert Riezebos (onbekend)
Kelvin Haverkamp (onbekend)
Martijn Eenkhoorn (WHC Wezep)
Harkemase BoysMelik Ismaël (SC Heerenveen O21)
Jaap van Dijken (ACV Assen)
Chris Klooster (Emmanuel College Athletics)
Sander de Boer (Broekster Boys)
Kian Visser (v.v. Buitenpost)
Gerben Jullens (v.v. Hardegarijp)
Mark Huizenga (v.v. Kollum)
Jules Boubane (FC Burgum)
Rico Cordes (v.v. Staphorst)
Fariz Mesud (DOS Kampen)
Rik de Boer (ONR)
Jari Soort (NEC Delfzijl)
Feike Spoor (Velocitas 1897)
Dennis Hoekstra (Drachster Boys)
Sven Hazewinkel (onbekend)
Ewart Ottema (ONS Sneek)
Thomas Hoekstra (onbekend)
USV HerculesSel Bastmeijer (v.v. Dongen)
Jules Stokkers (HSC’21)
Thomas Reynaers (Sparta Nijkerk)
Koen Vos (v.v. Budel)
Steyn Gerritsen (v.v. Smitshoek)
Stan Wassenaar (FC Dordrecht)
Pim ten Have (GVVV)
Dylan Chiazor (GVVV)
Dirk Homoet (GVVV)
Max van Hees (IJsselmeervogels)
Deveron Fonville (IJsselmeervogels)
Max Fichtinger (Sportlust’46)
Mats Grotenberg (stopt)
Finn Kluiver (SDV Barneveld)
Christiaan van Hussen (Sportlust’46)
Oussama Lahri (Sportlust’46)
Lars Vermeulen (v.v. DOVO)
Bjorn van Gorkum (IJsselmeervogels)
Stilanos Damkalis (Sportlust’46)
Youssef El Bouaazzati (v.v. Hoogland)
Franslyn Nsingi (Sparta Nijkerk)
Jordi Paulina (Borussia Dortmund U23)
v.v. HoogeveenCarlos da Silva (zonder club)
Quinten Anakotta (Oranje Nassau)
Nick Borgman (De Treffers)
Lars Miedema (v.v. Berkum)
Stefan Kuik (FC Emmen O21)
Sander Egbers (HHC Hardenberg)
Sil Kuurman (v.v. Staphorst)
Justin Benjamins (DKB)
Louis Vijfhuizen (Den Ham)
Stan Meekhof (v.v. Staphorst)
Alex Blekkink (onbekend)
Matthew Benschop (onbekend)
Jeroen Kamphuis (onbekend)
HSC’21Bas ter Hogt (SVZW)
Jesper Vonk (DZC’68)
Steff Kaptein (Excelsior’31)
Sam Holsink (TVC’28)
Yoek Verheij (DZC’68)
Ali Oulad Ben Lachen (Achilles Enschede)
Thijs Terhalle (Eintracht Rheine DU)
Arantis Roep (v.v. Noordwijk)
Kevin Stokkingreef (DETO Vriezeveen)
Zeki Erkilinç (DETO Vriezeveen)
Ediz Moldur (onbekend)
Wessel Witbreuk (Bon Boys)
Caglar Uguz (onbekend)
Jens Keemers (DETO Vriezeveen)
Shaien Sediqi (onbekend)
Maikel Nijhof (onbekend)
Jules Stokkers (usv Hercules)
Yannik de Vries (Excelsior’31)
IJsselmeervogelsDanny van den Meiracker (Quick Boys)
Max van Hees (usv Hercules)
Deveron Fonville (usv Hercules)
Aleksandar Bjelica (Quick Boys)
Daan Boerlage (ADO’20)
Bjorn van Gorkum (usv Hercules)
Jim Beers (RKAV Volendam)
Bram Kaarsgaren (s.v. TEC)
Azzedine Dkidak (De Treffers)
Wessel Boer (Koninklijke HFC)
Robin Eindhoven (Koninklijke HFC)
Andre Morgan (Rijnsburgse Boys)
Danny van den Meiracker (VVOG Harderwijk)
Lucas Leverland Murillo (onbekend)
Jim Hulleman (Koninklijke HFC)
Julian Prinsen (v.v. Hoogland)
Gino Bosz (onbekend)
Dugary Monkou (FC Dordrecht)
Basil Camara (DVS’33 Ermelo)
Daniel van Son (Ajax am.)
s.v. KampongSiem Eijkemans (stopt)
ODIN’59Gianni Oosterhoff (SCPB’22)
Julen Calle Solbes (RKVV DEM)
Ayrton Dol (JOS Watergraafsmeer)
Jonathan Richard (ADO’20)
Elton Kusi (onbekend)
Nydel Forgweh (onbekend)
FC RijnvogelsSem van Oosten (v.v. Noordwijk)
Bryan Iliohan (Baptist University)
Stijn Driebergen (Rijnsburgse Boys)
Thomas Schaap (VVSB)
Wesley van Vuren (s.v. Hillegom)
Jesse Assendelft (HBC Heemstede)
Sven Koppenol (Forum Sport)
Kees Zwanenburg (Quick Boys)
Kevin Gómez Niëto (svv Scheveningen)
Georni Elvilia (svv Scheveningen)
Maxim van der Meer (FC Lisse)
Anthony van Dongen (Rijnsburgse Boys)
Tom Bijen (Rijnsburgse Boys)
Willem Schonenberg (onbekend)
Maarten Reyneveld (ARC Alphen)
Dennis Bakker (v.v. Noordwijk)
Dirk-Jan van den Oever (SJC Noordwijk)
Roy van Leeuwen (SJC Noordwijk)
Djamairo Rigters (onbekend)
Sieb Rutgers (Ter Leede)
Jordan de Jong (Ter Leede)
Julian Jansen (onbekend)
Victor van Montfoort (RKAV Volendam)
Dammes van der Poel (ROAC)
Sureyo Macrander (onbekend)
Vincent Noordam (FC Aalsmeer)
Sparta Nijkerk
Sem de Wit (DVS’33 Ermelo)
Victor van der Linde (VVSB)
Ischa Bouwman (v.v. Noordwijk)
Franklyn Nsingi (usv Hercules)

Laurens de Korte (onbekend)
Thomas Reynaers (usv Hercules)
Mark van der Weijden (Rijnsburgse Boys)
Mike Ahrens (DVS’33 Ermelo)
Sem van Steenis (Sportlust’46)
Frank Heus (v.v. Scherpenzeel)
v.v. StaphorstSil Kuurman (v.v. Hoogeveen)
Mark Jagt (ACV Assen)
Marnix Jager (Alcides)
Stan Meekhof (v.v. Hoogeveen)
Twan van der Kamp (Alcides)
Sam Crowther (DVS’33 Ermelo)
Milan de Koe (SC Cambuur)
Kevin van Diermen (s.v. Spakenburg)
Ruben Westert (Vitesse’63)
Martijn Brakke (stopt)
Anthony van Zaltbommel (AVV Swift
Amsterdam)
Diego van der Weide (onbekend)
Rico Cordes (Harkemase Boys)
s.v. UrkJent de Ridder (PEC Zwolle)Dick Hakvoort (stopt)
Klaas Kramer (stopt)
Bennie Dunnink (stopt)
RKAV VolendamViktor van Montfort (FC Rijnvogels)Jim Beers (IJsselmeervogels)
VVSBBram van Dongen (Koninklijke HFC)
Tomas Arroyo (Ter Leede)
Dion Hooi (RKAVV Leidschendam)
Tim Bloemendaal (Ter Leede)
Segun Owobowale (AFC)
Niels van Wetten (v.v. Katwijk)
Olaf van der Sande (v.v. Nieuwenhoorn)
Melvin van de Beeten (DHSC)
Tim de Rijk (onbekend)
Nicky Eekhout (onbekend)
Victor van der Linde (Sparta Nijkerk)
Thomas Schaap (FC Rijnvogels)
Jermano Lo Fo Sang (onbekend)
Obi Onyeike (onbekend)
Bram van Dongen (Ajax am.)
Cursief afgedrukte namen zijn gedurende het lopende seizoen gekomen of vertrokken