Ga naar de inhoud Ga naar de voettekst

Transferoverzicht betnation divisie

Net als andere jaren gaan wij ook voor onze bezoekers/volgers het transferoverzicht bijhouden van alle clubs in de diverse divisies. Onderstaand vinden jullie een overzicht van de mutaties voor het seizoen 2024-2025 in de Betnation Divisie. Mochten wij dingen gemist hebben dan kunnen jullie ons deze melden via info@topamateurvoetbal.com

ClubNieuwVertrokken
ACV AssenMax Wolfs (ONS Sneek)
Luca Boers (FC Meppel)
Joël van Kaam (FC Groningen)
Max Hamelink (San Francisco Dons)
Tapmahoe Sopacua (HHC Hardenberg)
Mark Jagt (v.v. Staphorst)
Jaap van Dijken (Harkemase Boys)
ADO’20Oscar Wilffert (v.v. Noordwijk)
Jesper de Vré (v.v. Noordwijk)
Daan Siegerist (AVV Swift)
Virgil Deen (Ajax am)
Youssef Blel (Olympia Haarlem)
Storm Holtkamp (KHFC)
Loran Venrooy (Peterhead)
Jonathan Richard (ODIN’59)
Mikael Schilling (Koninklijke HFC O21)
Ian Beelen (s.v. Spakenburg)
Daan Boerlage (IJsselmeervogels)
Milan Zonneveld (Quick Boys)
Maurizio Brenna (v.v. Katwijk)
Mike Grim (onbekend)
Ted Amson (stopt)
Henry Opoku (stopt)
AFC AmsterdamDarren Maatsen (Excelsior Maassluis)
Oussama Siali (DVS’33 Ermelo)
Jong Almere City F.C.
Excelsior MaassluisDarren Maatsen (AFC)
Samuel van der Velden (SC Feijenoord)
Ilano Silva Timas (v.v. Smitshoek)
Jurrian van Eerden (Soccer Boys)
Steven Sánchez Angulo (onbekend)
Gabri Urbanus (v.v. Capelle)
Dave van Delft (Sportlust’46)
Giovanni da Fonseca (v.v. Noordwijk)
Kevin Dercks (stopt)
GVVVVenitchio Sint (ASV De Dijk)Dirk Homoet (usv Hercules)
Koninklijke HFCWessel Boer (IJsselmeervogels)
Filip Klomp (FC Volendam)
Robin Eindhoven (IJsselmeervogels)
Jim Hulleman (IJsselmeervogels)
Koen Tros (v.v. Katwijk)
Bram van Dongen (VVSB)
HHC HardenbergGuus Vaags (Sunshine Coast Wanderers)
Jip Kemna (SC Spelle-Venhaus)
Tapmahoe Sopacua (ACV Assen)
Nick Borgman (De Treffers)
Sander Egbers (v.v. Hoogeveen)
v.v. KatwijkMaurizio Brenna (ADO’20)
Niels van Wetten (Oskarshamns AIK)
Ruben Kiers (DC United)
Danny Bakker (FC Lisse)
Omar El Baad (FC Lisse)
Randy Wolters (onbekend)
Koen Tros (Koninklijke HFC)
Kozakken BoysCoen Maertzdorf (De Treffers)
Rick Wouters (De Treffers)

Amine Essabri (zonder club)
Mohamad Mahmoed (zonder club)
Raïes Roshanali (s.v. TEC)
Oussama Bouyaghlafen (De Treffers)
Carlito Fermina (Ter Leede)
Royston Drenthe (stopt)
Sven van Ingen (Roda Boys Bommelerwaard)
Dilivio Hoffman (SteDoCo)
Gino Creutzberg (FC ‘s-Gravenzande)
Noel Hendriks (Sportlust’46)
Julian Geelhoedt (Be Ready)
Kevin Vermeulen (Achilles Veen)
Rick Mulder (v.v. Dongen)
FC LisseLuc de Kruijs (Ter Leede)
Omar El Baad (v.v. Katwijk)
Swen Verswijveren (RKVV DEM)
Danny Bakker (v.v. Katwijk)
Richard de Groot (onbekend)
Tim Brinkman (Ajax am.)
Joost Meendering (onbekend)
Alleen Koene (onbekend)
Maxim van der Meer (FC Rijnvogels)
Dyllandro Panka (v.v. Kloetinge)
v.v. NoordwijkJordy Strooker (Scheveningen)
Virgil Tjin-Asjoe (Scheveningen)
Dennis Bakker (FC Rijnvogels)
Arantis Roep (HSC’21)
Giovanni da Fonseca (Excelsior M.)
Derk Reinders (Voorschoten’97)
Bas Schol (JOS/Watergraafsmeer)
Romero Antonioli (Sportlust’46)
Martijn Vink (vv Zwammerdam)
Lars Jansen (Quick Boys)
Toer Bouwman (Quick Boys)
Oscar Wilffert (ADO’20)
Jesper de Vré (ADO’20)
Quinton Christina (stopt)
Sem van Oosten (FC Rijnvogels)
Thijs Ouwehand (Valken’68)
Dirk Draijer (SJC)
Moatasim el Yaakoubi (SJC)
Roy Schulpzand (SJC)
Edin Bibuljica (onbekend)
Ischa Bouwman (Sparta Nijkerk)
Quick BoysKoen Blommestijn (FC Volendam – huur)
Lars Jansen (v.v. Noordwijk)
Toer Bouwman (v.v. Noordwijk)
Lukas Hamann (v.v. Nieuwenhoorn)
Milan Zonneveld (ADO’20)
Sem van Duijn (AZ Alkmaar)
Timon Fikkert (Ter Leede)
Kees Zwanenburg (FC Rijnvogels)
Danny van den Meiracker (IJsselmeervogels)
Rijnsburgse BoysAndre Morgan (IJsselmeervogels)
Tom Bijen (FC Rijnvogels)
Anthony Slierendrecht (TOGB)
Mark van der Weijden (Sparta Nijkerk)
Stijn Driebergen (onbekend)
Bert Koomen (stopt)
Bram de Bruin (BVV Barendrecht)
Mitchi Huijsman (Ajax am.)
Anthony van Dongen (onbekend)
Furhgill Zeldenrust (v.v. Capelle)
Mark Mieras (onbekend)
Lesley Bakker (onbekend)
svv ScheveningenTom Beugelsdijk (Helmond Sport)
Huseyin Dogan (zonder club)
Delano Gouda (SG Barockstadt)
Jordy Strooker (v.v. Noordwijk)
Virgil Tjin-Asjoe (v.v. Noordwijk)
Kevin Gómez Niëto (FC Rijnvogels)
Georni Elvilia (FC Rijnvogels)
s.v. SpakenburgIan Beelen (ADO’20)
Killian van Mil (Akademisk BK)
Indy Groothuizen (Akademisk BK)
Maurice de Ruiter (VVA Achterberg)
Bo van Essen (s.v. TEC)
Alessandro Damen (stopt)
Nico Kroonenberg (v.v. Eemdijk)
Jong Sparta Rotterdam
De TreffersNick Borgman (HHC Hardenberg)
Morad El Haddouti (zonder club)
Dean van der Sluijs (FK Jerv)
Sebastiaan van Bakel (FC Den Bosch)
Coen Maertzdorf (Kozakken Boys)
Rick Wouters (Kozakken Boys)

Nick Borgman (v.v. Hoogeveen)
Oussama Bouyaghlafen (Kozakken Boys)
Torino Hunte (DVS’33 Ermelo)
Azzedine Dkidak (IJsselmeervogels)
Cursief geschreven namen zijn gedurende het seizoen 2023-2024 getransfereerd of gestopt